ISACA Ankara Chapter Tanışma Toplantısı

Değerli ISACA Ankara Üyeleri;

Bildiğiniz üzere, 28.04.2012 Cumartesi günü Tanışma Toplantısı adı altında ilk toplantımızı gerçekleştirdik.

Toplantıda şimdiye kadar gerçekleştirilen kuruluş faaliyetlerinin özetlendiği bir sunum sonrasında, üyelerin kendilerini tanıtıp, ISACA Ankara Chapter’dan beklentilerini paylaştıkları söyleşiler de yaptık.

Güzel bir başlangıç yaptığımız ve katılan üye arkadaşlarımızla beraber ISACA Ankara Chapter için iyi bir yön belirlediğimiz inancındayız. Öncelikle destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Tanışmak, mesleki konularda sohbet etmek ve gözle görülür bir yakınlık ve dayanışma içerisinde olmak çok keyifliydi.

28 Nisan’daki toplantıda bulunmak isteyen bir çok meslektaşımızın, belirlenen tarihin 1 Mayıs tatili öncesine denk düşmesi nedeniyle katılamaması üzerine, Haziran ayında bir toplantı daha düzenlemeye karar verdik. İlk toplantının kısa bir tekrarının yanında, gelen öneriler doğrultusunda oluşturulan gönüllü COBIT 5 Çalışma Grubu tarafından, COBIT 5 ve bu sürümde gelen yenilikler ile ilgili çalışma sonuçlarının aktarılacağı müjdesini de vermek isteriz.

Web sayfamızdan (www.isaca-ankara.org)
•    28.04.2012’de yapılan Tanışma Toplantısı Sunumu’na ve

•    Chapter kurucularımızdan Sayın N.Kerem ERSOY’un Toplantı Günü hakkındaki izlenimlerini hoş bir dille aktardığı Tanışma Toplantısı Bülteni‘ne

•    Toplantıda çekilen bazı fotoğraflara erişebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki Linkedin ve Facebook adreslerinden ISACA Ankara gruplarına erişebilir, üye olabilirsiniz.
http://www.linkedin.com/groups/ISACA-ANKARA-CHAPTER-TURKEY-4352311
https://www.facebook.com/groups/ISACA.Ankara/

“COBIT 5” temalı toplantımız 16 Haziran Cumartesi günü yapılacaktır.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla
ISACA Ankara Chapter